Standardní Padostroje řady DPFest

Padostroje řady DPFest vyráběné firmou LABORTECH jsou určeny pro zkoušky, kde padající závaží z různě definované výšky a definované hmotnosti přeráží vzorek, u kterého zaznamenáváme vizuální deformaci vzorku, nebo parametry jako je okamžitá nárazová síla, dráha, energie, rychlost atd. Naše padostroje jsou určeny pro zkoušení plastových nebo kovových vzorků, vysoko pevnostních ocelí, vyhodnocení lomových ploch feritických ocelí, vláknitých kompozitů, skel, komponentů užívaných v AUTOMOTIVE průmyslu atd.

V našem sortimentu najdete padostroje v různých modifikacích s energií od 5J až po 100 000J. Každý z těchto strojů jsme schopni nabídnout jak v základu, tak i v různých modifikacích dle požadavků zákazníka. Každý z těchto strojů odpovídá normám dle DIN, EN, ASTM, ISO a GOST.

DP. 1 – PADOSTROJE ŘADY DPFEST DO 150J

Nízkokapacitní stolní padostroje řady DP. 1 s nominální energií do 150J  jsou určeny pro provádění zkoušek materiálů, vzorků a součástí různorodých tvarů v široké oblasti velmi nízkých energií. Naše zařízení slouží ke zkoušení a simulování chování materiálů a součástí při různých rychlostech, energiích, výškách dopadu, srážkách, náhodných pádech a opakovaných nárazech. Tento systém může být vybaven instrumentací, stejně jako širokou škálou trnů a úderníků, které jsou k dispozici pro testování podle norem EN, ISO, ASTM, BS nebo NF.

Hlavní výhody a vlastnosti:

  • Robustní vertikální rám s vysokou tuhostí a odolností proti dynamickému rušení, životností, vhodným ergonomickým uspořádáním a bezúdržbovým provozem.
  • Ergonomie stroje na vysoké úrovni spojená s integrovaným LCD displejem v rámu stroje.
  • Automatický zdvih suportu dle požadované energie s přesným elektronickým dojezdem do definované pozice.
  • Rozšíření padostrojů o instrumentaci s měřením síly a dopadové dráhy o elektroniku s rychlosti měření 4MHz.
  • Možnost rozšíření stroje o horizontální osy s řízeným posuvem a měřením dopadové energie ve více bodech, systémem proti odrazu atd.
  • Ochranný bezpečnostní kryt z ITEM profilů a polykarbonátu s vysokou bezpečností EN ISO 13849-1 / 2
  • Kalibrované závaží v souladu se zákonem o metrologii 505/1990 a akreditovanou laboratoří dle EN ISO/IEC 17025
  • Možnost rozšíření stroje o různé úderníky, trny, upínací přípravky, teplotní komory, robotická pracoviště, atd.
  • Možnost rozšíření stroje o plnohodnotné PC se software IMPACTTest.

 

Padostroje řady DPFEST

Download:

Click here to add your own text

Další informace:

rtrtrt

Kontaktujte nás: