Padostroje DPFest II. generace – naše nejmodernější technologická řešení

Padostroje, zkušební stroje pro rázové zkoušky, příslušenství pro rázové zkoušky

Vyvinuli jsme Padostroje II. generace

I přes všechny komplikace současné doby, kdy celý svět bojuje s nepříznivými podmínkami zákeřného onemocnění, se v LABORTECH snažíme využít jakýchkoli příležitostí se neustále zdokonalovat v rozvoji našich technologií. Proto jsem zapracovali na našem nejnovějším stroji DPFest 600, jenž je padostrojem II. generace řady padostrojů DP.2, u kterého jsme implementovali řadu nových technologických provedení.

Nejzásadnější proměna našich Padostrojů řady DP.2 je v samotném modulárním konstrukčním řešení strojů této řady. Naši vývojáři si dali za cíl vytvořit stroj optimálně tak, aby konstrukční návrh samotného rámu stroje splňoval všechny bezpečnostní kritéria, a to i v případech možného rozšíření stroje o další funkcionality či příslušenství jako:

  • Vysokorychlostní urychlovač s lineárním průběhem rychlosti
  • Instrumentaci s měřením síly a dopadové dráhy o elektroniku s rychlostí měření 4MHz
  • Teplotní komory a vysokoteplotní pece
  • Úderníky, trny, upínací přípravky, urychlovače rychlosti, robotická pracoviště a jiné…

Padostroj, rázové zkoušky

Kromě řady možností rozšířující stroj o různé funkcionality a příslušenství, jsme vyvinuli nový, užitavatelsky přívětivý a intuitivní software DropTest. Stroj vybaven rovněž přípravkem zamezující sekundární odraz trnu,tak aby Vaše naměřené hodnoty byly co možná nejpřesnější.

Všemi našimi technologickými pokroky se Vám pokaždé snažíme zvýšit komfort a efektivitu při práci, proto jsou naše stroje již se svou vysokou tuhostí a optimálním řešením rámu stroje, připraveny i na vyšší energie zátěže, tak abychom do Vaše testování nekladli žádné meze a překážky…

Zajímájí Vás naše padostroje či chcete se o nich dozvědět více? Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme…

VÁŠ TÝM LABORTECH

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.