Úspěšný Partnerský Den s Obchodními Zastoupeními ve Znamení Zkušebních Strojů a Inovací

V období od 29. do 31. ledna 2024 se konalo výjimečné setkání obchodních partnerů z Německa, Rakouska, Anglie, Itálie a Polska na partnerském dni, pořádaném společností LABORTECH. Toto výjimečné setkání bylo příležitostí ke sdílení zkušeností v oblasti prodeje zkušebních strojů, a zároveň přineslo prostor pro představení nejnovějších inovací, technologií a vizí.

Výměna zkušeností a obchodních strategií

Hlavním cílem partnerského dne byla výměna cenných zkušeností v oblasti prodeje zkušebních strojů. Zástupci společnosti LABORTECH se s obchodními partnery podělili o úspěšné strategie, výzvy a novinky v oblasti zkoušení materiálů. Diskuse se zaměřila na aktuální trendy v průmyslu a možnosti, které nové technologie přinášejí.

Inovace – představené v Showroomu

Firma LABORTECH měla čest přivítat účastníky v prostorách svého showroomu v Opavě. Zde bylo předvedeno moderní robotické pracoviště pro tahové a rázové zkoušky – X-RUNNER, které reprezentuje vrchol v oblasti automatizace v rámci mechanického zkoušení materiálů. Zástupci obchodních partnerů měli možnost vidět, jak tato technologie produkovaná firmou LABORTECH zvyšuje efektivitu a 100% opakovatelnost zkoušek.

Pohled do výrobní haly: výroba zkušebních strojů

Partneři společnosti LABORTECH měli jedinečnou příležitost nahlédnout do samotného procesu výroby zkušebních strojů. LABORTECH Budišov nad Budišovkou hostil návštěvníky ve své výrobní hale, kde se vyrábějí a testují inovativní zařízení pro mechanické zkoušení materiálů. Účastníci měli možnost osahat si nové stroje a lépe porozumět jejich konstrukci a funkčnosti a pochopit detaily, které stojí za kvalitou a spolehlivostí těchto zařízení.

Poděkování Relax Pensionu Schönwald za pohostinnost

Závěrečná jednání a příjemné zakončení dne se odehrály v Relax Pensionu Schönwald. Společnost LABORTECH chce vyjádřit upřímné poděkování za vynikající pohoštění a příjemné prostředí pro poslední diskuse při sklenici vína. Tato chvíle odpočinku a neformálního setkání přispěla k upevnění obchodních vztahů a vytvoření příjemné atmosféry.

Budoucnost spolupráce

Partnerský den s obchodními zastoupeními z Německa, Rakouska, Anglie, Itálie a Polska byl nejen o zkoušení materiálů a inovacích, ale také o budování silných obchodních vztahů a společného směřování do budoucnosti. Společnost LABORTECH se těší na další spolupráci a setkání s obchodními partnery, a to v duchu inovací a pokračujícího rozvoje.

TEAM LABORTECH

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.