Testovací stroje s více zkušebními prostory

Materials testing machines

S chutí se s Vámi pouštíme do těch nejambicióznějších projektů, kdy analyzujeme všechny možné okolnosti a vybíráme z řady možností tak, abychom Vám mohli nabídnout to nejlepší možné řešení. A někdy tím nejlepším řešením jsou dva až tři zkušební prostory v jednom stroji!

Díky našim mnohaletým zkušenostem v oblasti mechanického zkušebnictví, jsme Vám schopni modifikovat elektromechanický nebo hydraulický stroj tak, aby zkušební prostory odpovídaly přesně Vašim požadavkům a potřebám, a to v souladu se všemi platnými normami a standardy.

Varianta s vícero zkušebními prostory se stává u našich zákazníků čím dál tím oblíbenější modifikací, a to např. pro zkoušky v tahu, tlaku, krutu či ohybu u kovových, betonových, plastových a dalších materiálů.

K dosažení preciznosti těchto strojů předcházel náš kontinuální vývoj, a to nejen u strojů samotných, ale také modifikací jejich příslušenství: čelistí, zkušebních přípravků, teplotních komor a pecí. Stroje s více zkušebními prostory jsou v našem produktovém portfoliu již řadu let, ale až teprve nyní jsme se rozhodli se jimi pochlubit a představit je Vám v plném rozsahu!

Tahové zkoušky

Varianta dvou nebo tří pracovních prostorů v jednom stroji s sebou přináší řadu výhod:

  • Prokazatelně se snižují pořizovací investiční náklady, namísto 2 nebo 3 strojů Vám stačí pouze 1, tzv. 2v1 nebo 3v1
  • Značné snížení provozních nákladů a prostorových dispozic Vašich zkušeben.
  • Zvýšení přesnosti zkoušení, a to díky vhodně zvoleným siloměrům, přípravkům a definicím zkoušení.
  • Vyšší komfort při obsluhování stroje – eliminace časové ztráty při rekonfiguraci zkušebních přípravků.

Chcete se dozvědět více o našich strojích s více zkušebními prostory? Napište nám nebo zavolejte, rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy.

TÝM LABORTECH

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *