Servo-hydraulický dynamický Biaxiální zkušební stroj

Servo-hydraulický dynamický Biaxiální zkušební stroj LabTest 6.250H.11

Naše dynamické servohydraulické zkušební systémy mohou provádět širokou paletu nízkých a vysokých cyklů únavy, šíření trhlin, lomové houževnatosti a dalších dynamických testů. Každý systém lze snadno konfigurovat pomocí vhodného rámu, hydraulického válce a hydraulického pohonu, aby vyhovoval konkrétní aplikaci.

V  současné době se věnujeme projektu výroby Biaxiálního křížového testovacího stroje pro mechanické zkoušení křídel, vrtulí a části trupu v leteckém průmyslu, který realizujeme pro našeho zahraničního zákazníka. Stroje obdobného typu se využívají rovněž v oblastech automobilového, elektrotechnického, papírenského, textilního a lékařského průmyslu.

Biaxiální stroje se vyznačují více osým zatěžováním komponentů a sekvenčních dílů, jež v oblasti vývoje slouží ke stanovení deformačních vlastností materiálů. Rovněž umožňují analýzu chování zkoušené látky v podmínkách: s postupným zatěžováním, s dlouhodobým cyklickým zatěžováním, pseudorotačního zatěžování, vytváření koncentrace napětí, únavového zkoušení.

 

U našich Biaxiálních zkušebních strojů jsme provedli několik inovativních prvků:

  • 95% účinnost tlumení vibrací systému pneumatických prvků, díky kterým nejsou negativně ovlivňovány případné další zkušbní prostory či pracoviště.
  • Snížená celková spotřeba energetické náročnosti díky našim modifikovaným Hydraulickým agregátům.
  • Efektivnější bezpečnostní opatření díky teleskopickému ochranému výsuvnému krytu
  • Zkušební rám vyznačující se extrémně vysokou tuhostí s potlačením vlastní rezonance disponující dlouhou životností a mechanickou odolností. Obzvláště vysoká axiální a boční tuhost.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o našich biaxiálních strojích či realizovat jiné projekty, neváhejte nás kontaktovat. Rádi s Vámi probereme možnosti při realizaci Vašich projektů.

Dynamic testing machine - servo-hydraulic Biaxil testing machinecTEAM LABORTECH

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.