Rázová kladiva LabTest CHK 50J II. generace!

Rázová kladiva, Charpyho kladiva, zkoušky rázem

Modifikovali jsme naše Charpyho kladiva LabTest CHK.1 do 50J

Rozšiřujeme naše portfolio rázových kladiv!

V rámci rozšíření portfolia rázových tzv. Charpyho kladiv LabTest CHK.1 do 50 J, jsme modifikovali naše standardní zařízení a vytvořili nový stroj LabTest CHK 50 J – D, který je digitalizovanou variací svých předchůdců. Zařízení LabTest CHK 50 J – D disponuje řadou inovací vhodných pro jednoduchou a rychlou obsluhu stroje, vhodnou jak do výrobního prostředí v nepřetržitém provozu, tak pro namátkové laboratorní zkoušení:

  • Snadná výměna zkušebního kyvadla povolením jednoho šroubu z rotační osy.
  • Karbonové vyztužení a odlehčení zkušebních ramen.
  • Posuvný ochranný kryt.
  • Automatická aretace kyvadel.
  • Možnost nastavitelnosti tří pozic výchozího úhlu.
  • Automatizované středění zkušebního vzorku na vrub.
  • Průběh testování zajištěn řídicím systémem PLC SIMATIC s dotykovým displejem.

Rázová kladiva řady CHK. 1 ve stolním provedení  s nominální energií do 50 J jsou díky své přesnosti, ergonomii a originalitě světovou špičkou v oblasti rázových zkoušek. Všechna naše Rázová kladiva jsou modulárně navržena tak, aby při dodatečném požadavku zákazníka, mohla být jednoduše a rychle rozšířena o nádstavbový systém, a to ať už v podobě instrumentace či plné automatizace pomocí robotického systému Blue Runner.

Rázová kladiva mohou být doplněna rovnou o celé Testovací centrum TCR pro komplexní zajištění měření vrubové houževnatosti, a to o optickou kontrolu vzorku OPTOLab 55 II a vrubovací zařízení VRE pro tvorbu U a V vrubů. V našem produktovém portfoliu také naleznete Rázová Charpyho kladiva s integrovaným dotykovým LCD monitoru s plnohodnotným PC včetně softwaru IMPACTTest.

Rázová kladiva, Charpyho kladiva

Rázové kladivo LabTest CHK 50J – D

Chcete se dozvědět více o našich Rázových kladivech či máte zájem o pořízení jedno z našich zařízení? Obraťe se na nás, naši obchodníci Vám rádi poradí či případně navrhnou řešení dle Vašich požadavků…

TÝM LABORTECH

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.