Předváděcí akce pro „Sekcji Badań Materiałowych Klubu POLLAB” a SIMPTEST CERT. 

V rámci předváděcí akce – setkání konané v našich showroomech, jsme našim polským zákazníkům – kolegům ze sdružení „Sekcji Badań Materiałowych Klubu POLLAB” a SIMPTEST CERT  ve spolupráci s naším polským zastoupením LABORTECH POLSKA představili portfolio našich zkušebních strojů, zařízení včetně novinek a nových trendů ve zkušebnictví pro rok 2023.

Ve čtvrtek 24.11.2022 probíhala v naší výrobní hale v Budišově nad Budišovkou a centrále v Opavě jedna z našich pravidelně konaných předváděcích akcích, avšak tato akce byla ojedinělá nikoli pouze množstvím zkušebních strojů, které mohli návštěvníci zhlédnout, ale jejím samotným koncipováním. Našim hostům jsme představili projekty a novinky v těchto oblastech:

Zkušební stroje pro vysoké zátěže – řada E a řada H.

Kamerové systémy – extenzometry ONE, EOX, ROD a HT v praxi a možnosti využití při zkouškách v tahu, tlaku, ohybu a krutu.

Rázové systémy v moderním pojetí …

Ekologické produkty firmy LABORTECH a jejich přínos pro zákazníky.

Zkušební stroje CREEPTest určené pro dlouhodobé zkoušky a stanovení tečení nebo relaxace napětí v materiálu.

Automatizované robotické zkušební systémy X-RUNNER v praxi …

Moderní systémy měření tvrdosti ve spolupráci s firmou AXIOTEK.

 

Chtěli jsme představit projekty, které by napomohly našim polským zákazníkům – kolegům zkvalitnit výrobní proces, zvýšit výrobní potenciál, snížit celkovou energetickou náročnost strojů a snížit dopad na životní prostředí v souladu s normou ISO 14001:2016.

Jsme velice potěšeni tím, že samotní účastníci setkání nám v průběhu prezentací sdělovali a podělili se s kolegy o pozitivní zkušenosti s pořízením našich zkušebních strojů a zařízení, které jim přinesly okamžitý výrobní, ale i finanční efekt díky rychlé ekonomické návratnosti.

TEAM LABORTECH děkuje našim polským kolegům z LABORTECH POLSKA za vynikající spolupráci !!!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.