POLOHOVACÍ MANIPULÁTORY X-SPRINTER

Polohovací manipulátory X-SPRINTER od firmy LABORTECH umožňují provádět manipulaci se standardními normalizovanými vzorky, tak i celými výrobky se standardními  zkušebními systémy. Modulární systém polohovacích manipulátorů nabízí možnost provádět požadované testy rychle, efektivně a reprodukovatelně. Zákaznická řešení lze individuálně sestavit ze standardizovaných komponentů.

polohovací manipulátory

AZS.5 – POLOHOVACÍ MANIPULÁTORY PRO TESTOVÁNÍ LAMEL

Popis:

Dvojitý polohovací manipulátor X-SPRINTER určený pro zakládání a vykládání lamel ze stroje pro kontrolu lamel ABCControl s automatickou selekcí NIO dílů podle dané chyby. Linka je tvořena několika samostatnými částmi. Firma LABORTECH zabezpečuje funkčnost celé linky.

Charakteristické vlastnosti:

Manipulace s lamelami zabezpečena polohovacími manipulátory SCHNEIDER .

Identifikace a historie dílů přes optickou kontrolu zabezpečující správné zanýtování lamely.

Ovladač X RUNNER ve spojení s polohovacími manipulátory – SIEMENS Simatic S7 1500 vč. LCD 

Celkový Taktzeit linky na vstupu – 12sec

Použití – Normy:

AUTOMOTIVE – testování automobilových lamel – měření mechanických vlastností lamely – systém měření a vyhodnocení dle standardů ZF.

Rozšiřitelné příslušenství:

Různé typy zásobníků v závislosti na typu vzorků, optické kontrolní zařízení na správnost zanýtování lamely,  značící a identifikační zařízení MARKRATOR,  speciální upínací chapadla, boxy na identifikaci IO a NIO dílů, dopravníkové systémy, rozšířené zásobníkové systémy atd.

AZS.6 – POLOHOVACÍ MANIPULÁTORY PRO TESTOVÁNÍ PRUŽIN

Popis:

Komplexní automatizovaná linka určená pro tepelné zpracování PKW pružiny včetně 100% mechanické kontroly pružiny s automatickou korekcí dle speciálního dynamického algoritmu.   Linka je tvořena několika samostatnými částmi. Garantem a tvůrcem linky byla firma LABORTECH.

Charakteristické vlastnosti:

Kompletní linka s s indukčním kalícím a pískovacím systém, kamerová optická kontrola pružiny, mechanická kontrola pružiny …

Manipulace s lamelami zabezpečena polohovacími manipulátory SCHNEIDER a FESTO.

Ovladač X RUNNER ve spojení s polohovacími manipulátory – SIEMENS Simatic S7 1500 vč. LCD 

Celkový Taktzeit na vstupu – 13 sec

Použití – Normy:

AUTOMOTIVE – testování – měření mechanických vlastností pružiny – systém měření a vyhodnocení dle standardů ZF.

Rozšiřitelné příslušenství:

Různé typy zásobníků v závislosti na typu vzorků, optické kontrolní zařízení na správnost zakalení,  značící a identifikační zařízení ,  speciální manipulační chapadla, boxy na identifikaci IO a NIO dílů, dopravníkové systémy, rozšířené zásobníkové systémy atd.

MEZERA