Padostroje pro testování plastových potrubních systémů

Padostroje

S předním světovým výrobcem plastových potrubních systémů, společností Wavin plastic pipe systems & solutions, jsme realizovali projekt na výrobu nízkokapacitního Padostroje řady DP.2, který bude současí zkušební laboratoře výrobního závodu v České republice.

Padostroj DPFest 250-2 s nominální energií do 250J slouží ke zkoušení odolnosti proti nárazu u plastových trubek dle norem DIN UNE EN 744, ISO 3127, EN 1411 a ASTM D2444. Stroj je vybaven o řadu zkušebních tlouků doplněných o přídavné zkušební závaží a speciální kuželové přípravky, což umožňuje rozsáhlou škálu a variaci testů dle ruzných typů průměru plastového potrubí. V rámu stroje je rovněž zakomponována teplotní komora, schopná teplotně přizpůsobit zkušební prostředí a testované potrubí dle požadovaných teplot.

 Do Vašich ambiciozních projektů vnášíme naše mnohaleté zkušenosti…

V rámci náročnosti testování tohoto typu plastového potrubí, jak stanovují normy, bylo zapotřebí vybavit stroj ještě o další externí teplotní komoru, a to pro dosažení maximální autenticity simulací náhlých změn teplot zkušebních vzorků (testovaného potrubí).

Vysoký a uživatelsky nenáročný komfort obsluhy splňující veškeré bezpečnostní předpisy …

Chcete se dozvědět více o našich strojích? Napište nám nebo zavolejte, rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy.

 Tým LABORTECH

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.