Září bylo pro nás ve jménu nevšedních aktivit. Měli jsme tu příležitost podpořit a zúčastnit se několika zajímavých sportovních akcí. Tímto bychom chtěli poděkovat pořadatelům za úžasnou organizaci a atmosféru na běžeckém závodě Opavské Míle 2018, jehož jsme současně hrdým sponzorem, a na kterém se nám hned v našem prvním ročníku v soutěži firem podařilo umístit na krásném 3. místě. Tímto děkujeme a těšíme se zase na další ročník! 

Dále jsme se zúčastnili Vědecké konference v polském Krakově, kde jsme s účastníky probírali a diskutovali o Nových metodách ve slevárenství a současně jim představili naše Nové produktové portfolio. Jsme rádi, že jsme se mohli zúčastnit této ojedinělé akce Světového měřítka a současně přispět a vyslechnout si nové a zajímavé poznatky.

V neposlední řadě bychom se s Vámi chtěli podělit o naše současné Aktivity. Protože naše zkušební systémy svým významem dalece přesahují svou činnost, tím, že ovlivňují  tak jsme se rozhodli, že pro Vás připravíme firemní video, ve kterém Vám našima očima představíme význam naší práce a proč je tak důležitá. Zde se můžete podívat na fotografie ze samotného natáčení