Nové obchodní a servisní zastoupení pro Rakousko, Maďarsko a Srbsko

Je nám ctí oznámit, že firma LABORTECH, s.r.o. uzavřela novou obchodní dohodu o výhradním zastoupení s rakouskou firmou GGW Gruber & Co. GmbH.

Naše společnosti vyznávají stejné hodnoty a firemní strategii, a spojení s tímto novým partnerem otevírá další možnosti prodeje zkušebních strojů a zařízení firmy LABORTECH včetně realizace projektů v oblasti mechanického zkoušení materiálů v Rakousku, Maďarsku a Srbsku. 

Inovace a technologie GGW Gruber od roku 1946

Již více než sedmdesát let je firma GGW Gruber součástí průmyslu při zpracování kovů a plastů. Známá je rovněž jako kompetentní a spolehlivý spolupracovník pro vše, co se týká rozměrové metrologie. Produkty a služby firmy GGW Gruber podléhají náročným kritériím neustálého zajišťování kvality a auditů. Tyto vlastní požadavky dělají z firmy GGW  Gruber ideálního partnera jak pro firmu LABORTECH, tak i pro podniky a firmy se zvýšeným smyslem pro kvalitu a detail.

Partnerství s renomovanou firmou GGW Gruber je pro naši společnost obrovskou příležitostí k rozvoji a růstu. Důkladná spolupráce a vzájemné porozumění jsou klíčové pro úspěšné a dlouhodobé partnerství.

TEAM LABORTECH

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.