LabTest 6.50H.5-TS – testuje napínací a pružinové spony na kolejnice podle normy DBS 918 127

Firma LABORTECH se specializuje na výrobu zkušebních strojů pro široké spektrum železničního průmyslu. Jsme lídrem v poskytování 100% testování dílů pro železnice, a naše specializovaná zařízení a technologie umožňují provádět dlouhodobé testy klíčových komponent železničních vozidel, železničního svršku, trakčního vedení a dalších komponentů.

Jedním z našich špičkových zkušebních strojů pro železnici je zařízení s označením LabTest 6.50-TS. Tento stroj je navržen pro testování spon, napínacích spon, a pružinových spon vyrobených z pružinové oceli podle normy DBS 918 127 – Deutsche Bundesbahn – v dynamickém režimu.

Díky těmto testům jsou zajištěny nejen kvalita a spolehlivost dílů, ale také maximální bezpečnost pro cestující a pracovníky železnic. Naše společnost pečlivě dodržuje bezpečnostní normy a standardy, a každý díl je podroben přísným kontrolám a testům během celého výrobního procesu.

S firmou LABORTECH máte jistotu, že vaše železniční součásti prošly nejlepšími testy na trhu, což přispívá k bezpečnosti a spolehlivosti železničního provozu.

TEAM LABORTECH

VIDEO

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.