LABORTECH zvyšuje své obchodní aktivity na Blízkém východě

Společnost LABORTECH, přední výrobce testovacích strojů, usiluje o posílení svého postavení na trzích Blízkého východu. V týdnu od 15. do 19. dubna 2024 jsme měli tu čest přivítat v naší centrále pana Haima Kravitse, obchodního manažera izraelské firmy Microtech Ltd. Tato společnost nám již několik let poskytuje cenné obchodní a servisní zastoupení v této strategicky důležité regionální oblasti.

Návštěva pana Kravitse byla klíčovou součástí našich oslav 30. výročí založení LABORTECH. Naše manažerské a technické týmy měly příležitost představit řadu inovací a novinek, které firma připravila na tento významný milník. Důraz byl kladen na pokročilé technologie a vývoj nových produktů, které odpovídají specifickým potřebám a požadavkům trhů na Blízkém východě.

Prohlubování obchodních vztahů s firmou Microtech a posílení naší přítomnosti na Blízkém východě jsou strategickými kroky, které reflektují naši snahu o globální expanzi a závazek k dodávce našich zkušebních strojů a zařízení. Věříme, že naše další spolupráce s Microtech povede k vzájemnému růstu a úspěchu obou společností.

Naše partnerství s Izraelem je založeno na dlouholetých obchodních a kulturních vztazích našich zemí, datujících se od roku 1948. Tento historický základ nám umožňuje stavět na pevných základech vzájemné důvěry a spolupráce.

LABORTECH se těší na budoucí projekty a inovace, které přinesou našim zákazníkům na Blízkém východě ještě více možností a řešení v oblasti mechanického testování materiálů. 

TEAM LABORTECH

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.