V LABORTECH jsme plní aktivit

V měsíci Září jsme vyzkoušeli plno nevšedních aktivit. Měli jsme tu příležitost podpořit a zúčastnit se několika zajímavých sportovních akcí. Tímto bychom chtěli poděkovat pořadatelům za úžasnou organizaci a atmosféru na běžeckém závodě Opavské Míle 2018, jehož jsme současně hrdým sponzorem, a na kterém se nám hned v našem prvním ročníku v soutěži firem podařilo umístit na krásném 3. místě. Tímto děkujeme a těšíme se zase na další ročník! 

Dále jsme se zúčastnili Vědecké konference v polském Krakově, kde jsme s účastníky probírali a diskutovali o Nových metodách ve slevárenství a současně jim představili naše Nové produktové portfolio. Jsme rádi, že jsme se mohli zúčastnit této ojedinělé akce Světového měřítka a současně přispět a vyslechnout si nové a zajímavé poznatky.

V neposlední řadě bychom se s Vámi chtěli podělit o naše současné Novinky. Protože naše zkušební systémy svým významem dalece přesahují svou činnost, a to tím, že pomáhají zajistit bezpečnost lidských životů,jsme se rozhodli, že pro Vás připravíme firemní video, ve kterém Vám našima očima představíme význam naší práce a proč je tak důležitá. Zde se můžete podívat na fotografie ze samotného natáčení.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.