LABORTECH na veletrzích v Německu, Rakousku a Maďarsku: Úspěchy a novinky

Firma LABORTECH se v posledním měsíci zúčastnila tří významných veletrhů spolu s našimi obchodními partnery: CONTROL Stuttgart v Německu, INTERTOOL Wels v Rakousku a IPAR NAPJAI Budapešť v Maďarsku. Tyto akce nám poskytly vynikající příležitost představit naše nejnovější inovace a setkat se s odborníky z oboru.

Na veletrhu CONTROL v německém Stuttgartu jsme s hrdostí představili nový typ rázových kladiv CHKTest 450 z EDICE 30. Tato edice zkušebních strojů a zařízení je navržena na počest 30. výročí firmy LABORTECH a bude nás provázet následující tři roky. Nová edice se pyšní moderním designem, novým firemním logem a pokročilými technologiemi v oboru mechanického zkoušení materiálů.

Veletrh CONTROL Stuttgart

Pro naše partnery v Rakousku a Maďarsku jsme na veletrzích INTERTOOL a IPAR NAPJAI připravili prezentaci robotického pracoviště X-RUNNER pro rázové zkoušky plastů. Toto pracoviště nabízí vysokou přesnost a efektivitu, což ho činí ideálním řešením pro testování plastových materiálů.

Veletrh INTERTOOL Wels

       

Veletrh IPAR NAPJAI Budapešť

Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě našich exponátů, našim obchodním zastoupením GGW Gruber & Co GmbH a SSM Testronik GmbH a samozřejmě také všem zákazníkům, kteří navštívili naše stánky. Vaše podpora a zájem o naše produkty jsou pro nás nesmírně důležité a motivují nás k dalšímu vývoji a inovacím.

Těšíme se na další setkání a příležitosti, kde budeme moci představit naše novinky a posílit naše obchodní vztahy.

TEAM LABORTECH

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.