Konference českých a slovenských zkušeben a LABORTECH u toho nechyběl!

Na konci měsíce září se konalo každoroční setkání zástupců českých a slovenských zkušeben a LABORTECH byl u toho! Naši kolegové si se zástupci českých a slovenských zkušeben vyměňovali poznatky v tématech  “Novinky ve zkušebnictví”.

V rámci prezentace společnosti jsme účastníkům představili naše inovativní přístupy a metody v oblasti mechanického zkušebnictví aplikovaných u řady našich realizovaných projektů. Cílem našich inovací a přístupů byly vždy dílčí faktory, a to zvýšení samotné produktivity a efektivity v průběhu procestu testování a snížení celkovýh nákladů a energetické náročnosti.

Účastníci konference se tak mohli dozvědět např. o našich inteligentních hydraulických agregátech, které snižují celkovou energeticou náročnost, hlučnost v průbehu zkoušek, dále o poloautomatickém pracovišti pro montáž tlumičů, který sloučil více pracovních úkonů do jedné jednotky, tím tak zvýšil samotnou produkci až o 300% a snížil celkové náklady o 70%, anebo o našem testovacím centrum pro rázové zkoušky, které je schopné vytvořit U nebo V vrub u vzorku, opticky jej zkontrolovat a následně přerazit pomocí naše CHK rázového kladiva do 40 sekund.

TÝM LABORTECH