LABORTECH – Control Stuttgart 2023

Po roce se naše společnost LABORTECH s.r.o. za podpory a spoluúčasti našeho německého partnera společnosti SSM Testronik GmbH v termínu od 9. do 12. května 2023 účastnila již 35.ročníku mezinárodního veletrhu STUTTGART CONTROL 2023.

Naše společnost se aktivně podílí na vývoji a výzkumu nových technologií, i proto hlavním exponátem našeho stánku bylo robotické pracoviště pro rázové zkoušky vzorků z plastů X-RUNNER-BLUE 50J, které zaujmulo naše zákazníky vynikajícím technickým zpracováním do posledního detailu, metrologickou přesností a technologickou vyspělostí s možností využití výsledků I4.0 při automatizaci zkušebních a kontrolních procesů.

VIDEO – X-RUNNER BLUE 50J

Součástí expozice firmy LABORTECH byly rovněž tyto naše produkty: elektromechanický zkušební stroj LabTest s optickým extenzometrem ONE, chladící komora LABCool pro chlazení vzorů vrubové houževnatosti nebo v neposlední řadě zajišťování optické kontroly rozměru vzorků vrubové houževnatosti systémem OPTOLab.

Jsme rádi za velký zájem ze strany stávajících, nových nebo potenciálních zákazníků, našich obchodních partnerů např. firmy AXIOTEK a budoucích obchodních zástupců.

Děkujeme, že jste si našli čas, a navštívili náš stánek.

Více informací o našich produktech naleznete na www.labortech.cz nebo v našem nové produktovém katalogu pro rok 2023.

TEAM LABORTECH

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.