LABORTECH zazářil v závodě “Opavská Míle 2023”

Opava, 5. září 2023 – Běžecký závod “Opavská Míle” zaznamenal vzrušující okamžiky, kdy se do soutěže zapojila také firma LABORTECH, aby ukázala svou sílu na této trati. A nejen to – firmě LABORTECH se podařilo vyhrát tento prestižní běžecký závod!

Tým LABORTECH se zúčastnil závodu s velkým nadšením a odhodláním a dosáhl vynikajících výsledků. Naši běžci prokázali nejen svou fyzickou připravenost, ale také týmového ducha a soutěživost, což vedlo k jejich vítězství v letošním ročníku “Opavské Míle” mezi firmami.

Zaměstnanci firmy LABORTECH byli nadšeni touto výhrou a jejich zástupci vyjádřili svou radost. “Jsme hrdí na naše týmy, které se účastnily tohoto běžeckého závodu a dosáhly tak vynikajícího výsledku,” uvedl ředitel společnosti LABORTECH Vladan Dušek. “Toto vítězství nás motivuje k další podpoře zdravého životního stylu a týmové spolupráci.”

“Běžecký závod ‘Opavská Míle’ byl skvělým způsobem, jak si užít sportovní akci a zároveň posílit firemního týmového ducha,” dodal. “Jsme rádi, že jsme se mohli zapojit do této události a těšíme se na další sportovní výzvy.” Vítězství firmy LABORTECH v tomto závodě je dalším příkladem toho, jak sport může spojovat lidi a přinášet radost.

Gratulujeme všem zúčastněným k tomuto vynikajícímu výsledku na běžeckém závodě “Opavská Míle 2023”!

TEAM LABORTECH

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.