Firma LABORTECH vystavuje na ADVANCED ENGINEERING – BIRMINGHAM v ANGLII.

 

Naše společnost LABORTECH, s.r.o. se za podpory a spoluúčasti našeho anglického partnera – společnosti D&A Testing Solutions Ltd a Mr Arta Kharlamova – účastnila v termínu od 1. do 2. listopadu 2023 mezinárodního veletrhu ADVANCED ENGINEERING – BIRMINGHAM V ANGLII.

Účast na veletrhu Advanced Engineering je pro firmu LABORTECH zajímavá, protože má co nabídnout v oblasti pokročilých inženýrských technologií, inovací nebo průmyslových řešení v oblasti mechanického zkoušení materiálů. Zde je několik důvodů, proč firma LABORTECH potvrdila účast na tomto veletrhu: prezentace technologických inovací, získání nových obchodních kontaktů, studium trhu a konkurence, získání mediální pozornosti a zlepšení povědomí o značce LABORTECH.

Naše společnost se aktivně podílí na vývoji a výzkumu nových technologií, a proto hlavním exponátem na stánku bylo představení nové řady elektromechanických zkušebních strojů, které zaujalo zákazníky vynikajícím technickým zpracováním do posledního detailu, metrologickou přesností a technologickou vyspělostí s možností využití výsledků I4.0 při automatizaci zkušebních a kontrolních procesů.

TEAM LABORTECH

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.