Elektropulzní dynamický zkušební stroj v POLYMER INSTITUT Brno

Dynamické zkušební stroje

Elektropulzní dynamické zkušební stroje řady EP 

…Bezolejová a bezhlučná cesta dynamickým testováním…

V rámci realizace nedávného projektu se jeden z našich Elektropulzních dynamických strojů řady EP stal součástí vědecké a výzkumné laboratoře společnosti UNIPETROL RPA, s.r.o. – POLYMER INSTITUT v Brně.

 Tento zkušební stroj byl navržen tak, aby byl schopen zajistit testování tahem jak ve statickém, tak i v dynamickém režimu se zatížením až do 3 kN a kmitočtu až 150 Hz za použití teplotní komory pro změnu teploty zkušebního prostředí testovaného vzorku. Stroj se díky technologii lineárních motorů vyznačuje téměř bezhlučným a bezolejovým provozem, vhodným pro testování menších kovových či plastových vzorků, kompozitů, anebo materiálů pro lékařské a dentální účely např. kloubní a dentální implantáty, dermatologické materiály apod.

Elektropulzní dynamické stroje jsou konstrukčně navrženy tak, aby byly snadno a rychle rožšiřitelné o další příslušenství dle požadavků každého zákazníka. Samotné provedení stroje je pak buď ve stolní nebo stojanové verzi.

Při předání všech našich strojů zákazníkovi, je samozřejmostí také profesionální zaškolení personálu našimi aplikačními techniky, kteří jsou schopni Vám poskytnout podporu nejen v době samotného zaškolování, ale také dlouho po něm, a to v podobě telefonických konzultací či online vzdálených připojeních a konferencí.

Pulzní testovací stroj

Chcete se dozvědět více o našich Elektropulzních dynamických strojích? Napište nám nebo zavolejte, rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy.

TÝM LABORTECH

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.