Dynamický a únavový zkušební stroj H.5 řada 01A – variabilita ve všech směrech

Potřebujete vyzkoušet atypické rozměrné díly, sestavy a podsestavy nebo tahové zkoušky kovové dle EN ISO 6892-1 v dynamickém režimu do 500kN a 50 Hz? Tak přesně k tomu je určený zkušební stroj LabTest 6.500H.5 série 01A uložený na anti vibračních podložkách. Vy nemusíte dělat žádný speciální betonový základ, stačí stroj jen ustavit a zkoušet.

Díky elektricky plynule nastavitelné libovolné horizontální poloze aktuátoru s laserovým naváděním lze tento testovací systém řady 01A s T-drážkou multifunkční deskou o rozměrech 810 x 1700 mm nakonfigurovat pro širokou škálu aplikací od zkoušení kovů, plastů, kompozitů až po tlumiče, péra a jiné komponenty. Součástí stroje jsou elektro – hydraulické zvedáky a zámky pro zvýšení vaší produktivity s možností rychlého přesunutí aktuátoru do libovolné polohy.

Zkušební systém LabTest H.5 řada 02 zahrnuje snímače síly, akční členy, tichý hydraulický agregát řady HAD63 s protihlukovým krytem, testovací přípravky, příslušenství (VIDEO extenzometr ONE, tlačné a ohybové přípravky do 500kN atd.) a v neposlední řadě zkušební software T and M. Vše je sladěno tak, aby komponenty dokonale spolupracovaly, a vy tak máte více času získáváním výsledků u testů a méně času strávíte přípravou na zkoušku.

TÝM LABORTECH

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.