POSITIONIERMANIPULATOREN X-SPRINTER

Die Positioniermanipulatoren X-SPRINTER der Firma LABORTECH ermöglichen die Handhabung von standardisierten Standardmustern sowie ganzen Produkten mit Standardtestsystemen. Das modulare System der Positioniermanipulatoren bietet die Möglichkeit, die erforderlichen Tests schnell, effizient und reproduzierbar durchzuführen. Kundenlösungen können aus standardisierten Komponenten individuell zusammengestellt werden.

AZS.5 – POLOHOVACÍ MANIPULÁTORY PRO TESTOVÁNÍ LAMEL

POSITIONIERMANIPULATOREN

Popis:

Dvojitý polohovací manipulátor X-SPRINTER určený pro zakládání a vykládání lamel ze stroje pro kontrolu lamel ABCControl s automatickou selekcí NIO dílů podle dané chyby. Linka je tvořena několika samostatnými částmi. Firma LABORTECH zabezpečuje funkčnost celé linky.

Charakteristické vlastnosti:

Manipulace s lamelami zabezpečena polohovacími manipulátory SCHNEIDER .

Identifikace a historie dílů přes optickou kontrolu zabezpečující správné zanýtování lamely.

Ovladač X RUNNER ve spojení s polohovacími manipulátory – SIEMENS Simatic S7 1500 vč. LCD 

Celkový Taktzeit linky na vstupu – 12sec

Použití – Normy:

AUTOMOTIVE – testování automobilových lamel – měření mechanických vlastností lamely – systém měření a vyhodnocení dle standardů ZF.

Rozšiřitelné příslušenství:

Různé typy zásobníků v závislosti na typu vzorků, optické kontrolní zařízení na správnost zanýtování lamely,  značící a identifikační zařízení MARKRATOR,  speciální upínací chapadla, boxy na identifikaci IO a NIO dílů, dopravníkové systémy, rozšířené zásobníkové systémy atd.

AZS.6 – POLOHOVACÍ MANIPULÁTORY PRO TESTOVÁNÍ PRUŽIN

POSITIONIERMANIPULATOREN

Popis:

Komplexní automatizovaná linka určená pro tepelné zpracování PKW pružiny včetně 100% mechanické kontroly pružiny s automatickou korekcí dle speciálního dynamického algoritmu.   Linka je tvořena několika samostatnými částmi. Garantem a tvůrcem linky byla firma LABORTECH.

Charakteristické vlastnosti:

Kompletní linka s s indukčním kalícím a pískovacím systém, kamerová optická kontrola pružiny, mechanická kontrola pružiny …

Manipulace s lamelami zabezpečena polohovacími manipulátory SCHNEIDER a FESTO.

Ovladač X RUNNER ve spojení s polohovacími manipulátory – SIEMENS Simatic S7 1500 vč. LCD 

Celkový Taktzeit na vstupu – 13 sec

Použití – Normy:

AUTOMOTIVE – testování – měření mechanických vlastností pružiny – systém měření a vyhodnocení dle standardů ZF.

Rozšiřitelné příslušenství:

Různé typy zásobníků v závislosti na typu vzorků, optické kontrolní zařízení na správnost zakalení,  značící a identifikační zařízení ,  speciální manipulační chapadla, boxy na identifikaci IO a NIO dílů, dopravníkové systémy, rozšířené zásobníkové systémy atd.