Společnost LABORTECH

Kdo jsme? Jsme především odborníci  

Při výrobě uplatňujeme naše mnohaleté zkušenosti …

LABORTECH je česká firma, která se více než dvě desetiletí podílí na evropském a celosvětovém trhu výrobou zkušebních strojů, zařízení a zkušebních automatů. Díky vlastnímu inovativnímu vývoji produktů, komplexnímu portfoliu výrobků a především nadstandardními službami našich aplikačních techniků, poskytuje našim zákazníkům komplexní služby od A až po Z - a to jak v oblasti výzkumu a vývoje, tak i při zajišťování 100% kontroly kvality ve více než patnácti průmyslových odvětvích, a to vše podle standardů ISO 9001. Naším cílem je i nadále poskytovat našim zákazníkům moderní technická a technologická řešení podpořená nezbytnými službami v oblasti zkušebnictví.

LABORTECH

Co nabízíme? Komplexní nabídku produktů  

Dynamický a inovativní vývoj firmy LABORTECH, včetně velkého portfolia námi vyráběných zkušebních strojů v posledních 22 letech, nám umožnil proniknout do všech oblastí výzkumu a vývoje, čímž jsme významně přispěli k zajištění kvality ve více než 20 průmyslových odvětvích, jako je strojírenství, jaderná energetika, stavebnictví, letecký a automobilový průmysl atd.

Komplexní nabídka produktů

Kdo jsou naší významní zákazníci?

ZF Sachs, Škoda Auto, VW, BOSCH, HYUNDAI, Academy of Sciences CZ, Slovak Academy of Sciences, ČVUT Prague, VUT Brno, VŠB TU Ostrava, TU Liberec, India Centre of Atomic Research, ArcelorMittal, EGU, Tescoma, Brano, EVRAZ Vítkovice Steel, Strojimport, MSV Metal Studénka, Řetězárny Česká Ves, Saint Gobain, North-Caucasus federal university, Army Academy Brno, Szkola Glówna Služby Požarniczej, Continental, VW Bratislava, Faurecia, Valeo, Magna Cartech, STU Bratislava, etc.

Co je náš standard? Certifikovaná spolehlivost a kalibrační přesnost.

 Náš úspěch je založen na dodržování nejvyšších standardů kvality našich výrobků. Naše stroje určují kvalitu výroby našich zákazníků a proto je pro nás naprosto nutné, dodat stroj funkční, přesný a spolehlivý a to je něco, co děláme jako samozřejmost. Naše stroje podléhají přísným bezpečnostním a metrologickým pravidlům. Certifikace podle ISO 9001:2016 je pro firmu LABORTECH standardem, který umožňuje provozovat vysoce efektivní systém řízení v souladu s mezinárodně uznávanými měřítky tak, aby byla zajištěna absolutní spolehlivost a kvalita jeho interních procesů a postupů.

ISO 9001:2016

Čím vynikáme? Zákaznickým řešením a jedinečností

Vývojové oddělení LABORTECH je odborníkem v analýze technických požadavků na výrobu jednotlivých speciálních testovacích strojů a zařízení. Naši specialisté jsou schopni proniknout do problematiky konkrétního zákazníka a individuálně mu tak na míru navrhnout a vyrobit stroj s vysokou mírou kvality a jedinečnosti. Čím více je aplikace neobvyklá, tím více nás to inspiruje k nalezení nového řešení.

Co preferujeme? Neustálý vývoj, zlepšování a trvalý pokrok.

V případě technicky vyspělých výrobků začíná optimalizace často s detaily. Tým LABORTECH odborníků, s vysokým stupněm ztotožnění se s firemní vizí, a jejich osobní oddanost, zajišťuje neustálé zlepšování a rozšiřování produktového portfolia. Při vývoji našich nových produktů klademe vysoký důraz nejen na kvalitu, design a cenovou dostupnost, ale i na minimální ekologickou zátěž a EKODESIGN. Přesnost, spolehlivost, životnost a mechanickou odolnost našich strojů ověřujeme v novém testovacím a kalibračním centru.

Testovací centrum

100% výstupní kontrola

Bezprostředně v návaznosti na výrobní proces je každý jednotlivý námi vyrobený zkušební stroj 100% kontrolován jak z hlediska funkčnosti, tak i metrologického nastavení v našem akreditovaném testovacím a kalibračním centru, které disponuje nejmodernější testovací technikou a kalibrovanými etalony 3 řádu. Každý prověřený stroj je poté opatřen příslušnými štítky. Kompletní zkušební dokumentace je archivována a je k dispozici našim zákazníkům.

Co vyžaduje náš obor? Know-how specialistů firmy LABORTECH

Desítky let zkušeností našich firemních specialistů, získané v oboru mechanického testování materiálů, nám umožňují řešit přesně a rychle i ty nejnáročnější úkoly v oblasti konstrukce a výroby testovacích strojů a zařízení. Firma LABORTECH využívá  know-how našich odborníků při vytváření 3D modelů strojů, elektro projektů a zákaznických softwarů.

Neustálý vývoj, zlepšování a trvalý pokrok.

Kde obrábíme přesné věci? Přece u nás, v LABORTECHU.

V naší společnosti pracuje tým kvalifikovaných techniků na vysoké úrovni, kteří již úspěšně vyvinuli, dodali a aplikovali stovky standardních a speciálních řešení. Časový úsek, od prvního návrhu až po dodání, trvá obvykle několik týdnů až měsíců, v závislosti na náročnosti projektu. Toto bychom nezvládli bez našeho CNC centra s vysoce kvalifikovánými a zkušenými pracovníky.

CNC

Individuálně, přesně a rychle ...  

A co náš zákazník? Zákazník má vždy prioritu

Společnost LABORTECH nabízí svým zákazníkům na základě jejich požadavků komplexní servisní podporu, ať už se jedná o poradenství, instalaci zařízení, samotný servis nebo nabídku služeb. K plnění těchto úkolů máme k dispozici kompletní tým zaměřený na práci se zákazníky, který rychle, efektivně a komplexně řeší požadavky zákazníka s možností předvedení celého portfolia našich strojů a zařízení v novém předváděcím centru.

Předváděcí centrum

A náš servis? Ten přece slouží pro vaši efektivitu a spokojenost 

Rychlá dostupnost standardních produktů a dílů se opírá o naší vysokou úroveň zásob. Kompetentní, odborný a vysoce profesionální tým firemních servisních a aplikačních techniků zabezpečuje u našich zákazníků plynulou a vysokou produktivitu výroby. Díky službě LABWEBservis 24 jsme schopni provést nejen diagnostiku, ale i on-line servisní zásah, který šetří našim klientům čas a finance.

Hot-line +420 602 527577
servis@labortech.cz

 

Kariéra Prezentace Certifikáty Facebook YoutubeServis Dotaz

 

Právě se nacházíte: Labortech > Společnost LABORTECH
Kontaktujte nás

LABORTECH s.r.o.

+420 553 731 956
+420 553 668 648
+420 602 527 646

info@labortech.cz
+420 553 731 748

Rolnická 130a
747 05 Opava

49°57'05.1"N
17°54'04.4"E

Česká republika


Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Aktuality
  • Firemní novinky 2018Nové typy hydraulických agregátů, nové typy strojů atd. Optické zařízení pro automatickou kontrolu rozměrů vzorků OPTOLab 55 II Optická...
Všechny aktuality
Kontaktní formulář


Speciální stroje
zakázkové studie, vývoj a výroba speciálních strojů pro zkoušení nestandardních veličin
Zkušební stroje
stroje pro statické zkoušení tahem, tlakem, ohybem, krutem, střihem a dynamické zkoušení materiálů
Zkušební automaty
plně automatizované zkušební stroje určené do průmyslových výrobních linek
Zkušební software
široká nabídka modulárního softwaru pro všechny typy zkoušení
Modernizace zkušebních strojů
modernizace hydraulických a elektromechanických zkušebních strojů

Vlastní vývoj

 

21 let zkušeností s vlastním vývojem zkušebních strojů a zařízení

 

Tvrdoměry
zkoušení tvrdosti materiálů metodami Rockwell, Brinell a Vickers
Vlastní výroba a servis
vlastní výroba kvalitních českých zkušebních strojů a rychlý a vysoce odborný servis
Charpyho kladiva
instrumentovaná a neinstrumentovaná kladiva pro zkoušky rázové houževnatosti metodou Charpy
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Český výrobce zkušební techniky a automatizace